Programmaoverzicht

Quiz & Party Night

Vrijdag 14 april 20.00 – 01.00 uur @ schuur
Doe je ook mee onze gezellige en inmiddels legendarische Quizavond?
Meer informatie
Aanmelden

‘De Jongens van Je Weet Wel’

Zaterdag 15 april 20.00 – 01.00 uur @ schuur
Feestavond met live entertainment vól verzoeknummers
Meer informatie

Dagje uit naar het Stoomtreinmuseum

Maandag 17 april – vertrek om 09.00 uur vanaf oude gemeentehuis
Na het overweldigende succes en enthousiasme van vorig jaar, zullen we ook dit jaar een dagvullend programma organiseren voor onze gezellige 65-plussers. Dit jaar gaan we naar… Goes! Vanaf circa 65 jaar en je moet lid zijn van de Oranjevereniging Piershil. Kosten? 20 euro p.p. (exclusief drankjes in de feestschuur).

Meer informatie

Ladies Night

Woensdag 19 april Vanaf 19.00 uur @ schuur
Gezellig voor alle ladies! Verrassende kraampjes, verloting, de lekkerste drankjes en meer.
Meer informatie

Kinderdisco

Vrijdag 21 april 19.00 – 21.00 uur gratis entree @ schuur
Kom jij ook gezellig dansen tijdens de kinderdisco? Voor alle kinderen t/m 10 jaar.
Meer informatie

Tienerdisco

Vrijdag 21 april 21.00 – 23.00 uur gratis entree @ schuur
Een feestavond voor alle tieners die wel van een feestje houden. Neem vooral al je vrienden mee! Vanaf 11 jaar.
Meer informatie

Themafeest: Het allerMooiste feestje

Zaterdag 22 april 20.00 – 01.00 uur @ schuur
Feest mee in je originele M-outfit! Van Max tot Minion en Madonna tot Muis. DJ Special-Jay zal er een feest van maken.
Meer informatie

Kindervoorstelling

Maandag 24 april 10.30 –11.30 @ schuur
Een vrolijke voorstelling die zich afspeelt in de keuken van snoepwinkel Tofhee! Dit jaar helemaal bedacht en gespeeld door onze kindercommissie 🙂
Meer informatie
Aanmelden

Kindermiddag: Expeditie Piershil

Maandag 24 april 15.30 – 18.00 uur
Alleen voor echte avonturiers. Wie durft de uitdaging aan? Geef je op!
Meer informatie
Aanmelden

Kofferbakverkoop & kleedjesmarkt

Dinsdag 25 april 18.30 – 21.00 uur@ Kade
Kom ook naar de eerste oranje-editie van de kofferbakverkoop en kleedjesmarkt op de Kade van Piershil. Voor deelname aan de kofferbakverkoop kan je je aanmelden .Je krijgt vervolgens een plek toegewezen waar je je auto kan parkeren. Voor de kleedjesmarkt hoeven kinderen zich niet aan te melden, zij kunnen plaats nemen op hun eigen kleedje op het pleintje voor de supermarkt op de Kade.
Meer informatie
Aanmelden

Koningsdag

Donderdag 27 april

Poster Koningsdag

Herrieoptocht Piershil – 9.15 – 10.00

Wakker worden! Het is Koningsdag luilakken! Bind blikjes en toeters aan je (versierde) fiets, trek de pannendeksels uit de keukenkastjes en doe mee in de optocht! We gaan deze aloude traditie nieuw leven inblazen door alle luilakken wakker te maken om Koningsdag lekker vroeg in te luiden! Bind blikjes en toeters aan je (versierde) fiets, trek de pannendeksels uit de keukenkastjes en doe mee! We verzamelen voor het oude gemeentehuis maar je kan natuurlijk ook langs de route aansluiten bij de optocht. Lopen, fietsen, steppen, alles kan zolang er maar geen brommers o.i.d. gebruikt worden. Neem je ouders, buren, vrienden en familieleden gezellig mee! Als ze maar herrie maken.
Route (ovb): Heemlaan, Fazantstraat, Heullaan, Oranjestraat, Kon. Wilhelminastraat, Mauritsstraat, Julianastraat, Voorstraat, Kade.

Opening horecaplein – 9.30 uur

Alle bewoners van Piershil en liefhebbers van elders zijn van harte welkom op ons horecaplein met oranjeterras. Leden vergeet je bonnen voor koe met gebak niet.

Aubade – 10.15 – 10.30 uur

Tijdens de traditionele aubade zingen we met elkaar het Wilhelmus. Lang leve de koning!

Kinderspelletjes – 10.30 – 12.00 uur

Haal je deelnamekaart op bij de Oranjekraam en ontvang na afloop een leuke verrassing.

Treintje, Springkussens en Airhockey – 10.30 – 17.00 uur

Allemaal instappen bij Station Kade Piershil! Maak een leuke treinrit door het dorp. Een losse rit kost 50ct. Een 5-rittenkaart koop je voor 2 euro bij de Oranjekraam. De Springkussens, klimpiramide en airhockey blijven tot het einde van de dag staan!

Oranjeloop – 12.15 – 13.00 uur

Doe mee met deze sportieve activiteit en ren 0,5 km, 1km of 2km! Kinderen t/m 12 jaar kunnen zich opgeven en wie weet ren jij als eerste onder de finishboog door.
Meer informatie
Aanmelden

Zeskamp – 13.00 – 17.00 uur

De teams zullen het ook dit jaar weer tegen elkaar opnemen tijdens de zeskamp. Doe mee en geef je op met een enthousiast team. Of kom kijken, gegarandeerd plezier voor de aanwezigen! Na afloop is de prijsuitreiking.
De Zeskamp is voor iedereen tussen 12 en 100 jaar die wel in is voor een beetje spektakel. Vorm een team van minimaal 6 personen en geef je team met captain op. Teams met een origineel teamoutfit winnen extra punten!
De prijsuitreiking zal om 17.30 uur plaatsvinden op de Kade zodat we daarna helemaal los kunnen gaan met het muzikale uur tijdens de Piershilse Verrückte Stunde!

Aanmelden

Piershilse Verrückte Stunde- 17.30 – 18.30 uur

Volume omhoog en dan kan er gedanst worden tijdens deze feestelijke muziekmix. Daarna in polonasie door naar de schuur.

Schuur open – 19.00 uur

P’hilse Huiskamerkwis uitslag – 19.30 uur

Heb je meegedaan met de Piershilse Huiskamer Kwis kom dan zeker op tijd naar de schuur voor de bloedstollende uitslag. Wie kan er dit jaar de trofee laten schitteren in z’n huiskamer?

Oranjebal – 20.00 – 23.00 uur

Oftewel de feestelijke afsluiter van de oranjeweken met De Mannen van de Straat!

Dodenherdenking

Donderdag 4 mei

Dit jaar is het 78 jaar geleden dat we bevrijd zijn. Op donderdag 4 mei 2023 wordt er in Piershil een herdenkingsbijeenkomst georganiseerd. Van 19.40 – 20.15 uur wordt de jaarlijkse plechtigheid bij het monument in de Voorstraat van Piershil gehouden. Naast de Oranjevereniging verlenen ook Scouting Swaneblake, Muziekvereniging Crescendo en leerlingen hieraan hun medewerking. Iedere belangstellende is van harte welkom.

19.40 uur Welkom en aankondiging programma. Toespraak en lezen van namen van slachtoffers. Taptoe door Crescendo.
20.00 uur Twee minuten stilte. Saluut door veteraan. Samenzang ‘Wilhelmus’ onder begeleiding van Muziekvereniging Crescendo. Krans- en bloemlegging bij het monument door diverse organisaties. Muziekvereniging Crescendo. Gelegenheid voor de aanwezigen om bloemen te leggen bij het Monument.
20.15 uur Einde plechtigheid.

Scroll naar boven